Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ezekkel a hibákkal beviszem...

Ha ezekkel a hibákkal beviszem az iphoneom garanciában akkor cserélni fogják vagy visszaküldik? (lent a hibák)

Figyelt kérdés
Ha felül a hangszórónál megnyomom gyakran kattog a kijelző. Valamint az első üveglap nem illeszkedik egy csomó helyen megfelelően a kerethez. Szóval elég nagy rések egy drága telefonhoz képest.
2018. szept. 23. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
attól függ... ez eléggé úgy hangzik mintha ejtve lett volna a teló. az meg nem garancia.
2018. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mitől lett olyan. Ha leejtetted, akkor arra nincs garancia.
2018. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ilyen volt már gyárilag. Nem ejtettem én sehova.
2018. szept. 23. 19:15
 4/19 anonim ***** válasza:
nem ilyen gyárilag.. amennyibe szállítás közben sérült, nem szabadott volna átvenni. ha meg átvetted, már nem tudod bizonyítani hogy nem nálad sérült meg.
2018. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy ez marhára idegesítő dolog, de nem tudsz mit tenni, beviszed szervízbe és megmondod, hogy így kaptad meg. Én emiatt nem rendelek neten telefont pl.
2018. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Oke megertem azt is aki leszol mert valakin lekell vezetni az indulatokat.

Egyebkent par eve volt egy 5s-em ahol szinten mozgott a kijelzo feletti uveg es szo nelkul kuldtek ujat. Pedig ott kb nehany honap utan alakult ki a problema. Es az mar a csere telo volt. Az elotte levo 5s-nek meg a toltese ment tonkre.

2018. szept. 23. 20:12
 7/19 anonim ***** válasza:
nem szólt le senki. tényeket írt eddig mindenki.
2018. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ki szólt le? Máskor már tudni fogod ennek a veszélyeit.

Illetve rendelhetsz neten telót, de akkor kamera alatt bontsd ki és kapcsold be, nézd át a telefont.

Az olcsóbb netes cégek általában kicserélik, vagy megjavítják, mert azzal, hogy olcsóbban kapod, egy pár törvényt megszegnek, meg áfát csalnak, szóval nem hiányzik nekik egy feljelentés.

2018. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A telekom kuldte de ez tuti gyari hibas es nem a szallitas alatt serult meg mert akkor lenne mas serulese is meg ez sem olyan feltuno sot amikor a regit adtam el az adokveszekes fickonak megmutattam es eszre sem vette....:) azert annyira az apple sem tokeletes hogy egy egy hibas darab nem csuszik be.
2018. szept. 23. 20:48
 10/19 anonim ***** válasza:
GYÁRI hibás darabra nagyon kicsi az esély... 90%+ hogy szállítás.
2018. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!