Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy/hol tudom kártyafüggetlen...

Hogy/hol tudom kártyafüggetlenné tenni a telefonom?

Figyelt kérdés

A telenornál azt mondták, hogy csak a kártya tulajdonosának engedélyével tudom függetleníteni, és személyesen be kell mennie hozzá.

Nem lehet ezt valahogy kijátszani?



2019. dec. 6. 16:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

hu köszi..:D dehogy lopott. kaptam anno párom nagyszüleitől, mert nekik nem kellett és odaadták nekem.

na mármost azt a telefont én a mai napig csak wifizésre és fényképezésre használtam és mellette van egy másik telefonom amit telefonálásra használok.

Az az igazság, hogy megpróbáltam az okostelót hazsnálni de idegesített hogy mindig benyomódott az érintőképernyő miatt és volt hogy véletlen felhívtam valakit.

nem tudtam megszeretni egyszerűen azt a telefont, viszont a másik (buta) telefonnal nem lehet fotózni mert az ilyen idősebbeknem lett kifejleszteve azt meg anno nagypapámnak vettük a hatalmas billentyűi miatt , de ő nem használta így most én használom.

Na mindegy bonyolult, de most mivel olyan előfizetésem lett a telecomnál hogy 10 gb mobilnetem van hozzá, ezért ugyebár akkor az csak okostelefonnal fog működni , úgyhogy kénytelen leszek megszokni és megszeretni az okosteló használatát, viszont azt meg függetleníteni kellene, mert az telenoros vagy mi.

Ja és ráadásul ilyen cég nevén van , mert párom papájának a cégének a nevén van az a telefon.

Na szóval annyi hogy most ezért nem szeretné,m ugráltatni a papját, hogy jöjjön be a városba és írjon alá nekem egy papírt, mert ha meg tudom oldani enélkül akkor nem rángatom be.

2019. dec. 7. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!