Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a OnePlus 7...

Szerintetek a OnePlus 7 megéri az árát?

Figyelt kérdés
?

#Op-7-megéi
2019. dec. 7. 19:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Van e jobb telefon,vagy ez ár érték bajnos lenne?
2019. dec. 7. 19:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megéri az árát, de a saját oldalán érdemes rendelni, nem a magyar viszonteladóktól.
2019. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mire van szükséged, alapból nem rossz telefon, de nem is mondanám feltétlen ár-érték bajnoknak. A OnePlus "elbukott" ilyen téren már valahol a 6T környékén, többnyire amikor a Xiaomi belobbant az Európai köztudatba is.

Xiaomi-nak a Mi 9, Mi 9T Pro vetekszik az OP 7-tel, csak jóval kedvezőbb áron.

2019. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A xiaomi jó lenne,viszont a bugis miui,és a kéretlen reklámok miatt nagyon undirító lett,mellesleg csak más gyártokról koppintanak,legalább a OnePlusnak van saját ötlete
2019. dec. 7. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

A stabil buildszámú MIUI-val nincs különösebb probléma. Bár a "koppintást" nem feltétlen tagadom, valóban sok IOS-el megegyező dolog megtalálható az Mi ökoszisztémájukban, a kedvencem a MIUI gesztusnavigációja, messze a legjobb bármelyik android gyártóénál.


A reklámos téma meg már lejárt dolog, alapból csak akkor van bekapcsolva, ha telepítésnél elfogadod, de akkor is kilehet kapcsolni a beállításokban.

2019. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy én is a pure android kedvelői táborába tartoztam, aztán megpróbálkoztam egy Mi 9-el, és nincs olyan custom rendszer, amire én váltanék már, sok olyan funkció van benne, ami a hétköznapjaimba égett.

Persze MIUI-ból is modoltat (xiaomi.eu) használok, amiből minden MIUI bloatware törölve van, gyári reklámok, stb, illetve root.

2019. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"a kedvencem a MIUI gesztusnavigációja, messze a legjobb bármelyik android gyártóénál."


Ez nem igaz!


A legújabb modellnél is laggol,szaggat, gyakorlatilag nem tudják megcsinálni a legújabb telóhoz se...

2020. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!