Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapható az Asus...

Miért nem kapható az Asus zenfone 6 sehol?

Figyelt kérdés
Eddig is csak az Asus hivatalos webshopján lehetett venni, de most onnan is levették, pedig pont most akartam vásárolni egyet. Szerintetek lehetséges hogy csak a karácsony miatt van ez, és csak elfogyott vagy előbb a régebbi modelleket szeretnék eladni? Köszi a válaszokat.

2019. dec. 8. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor siess, mert ahogy néztem, egyedül az Alzánál most minimum 6 darab van raktáron!

Amúgy valószínűleg csak nagyon kapós, és hamar elfogyott, másik ötleted eleve hülyeség: nehogy már valaki azért ne vehessen egy bizonyos típust, amilyet akar, mert a gyártó előbb a régebbi típusokat akarja eladni, ilyen nincs!

2019. dec. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most pl újra azt írja hogy nincs, pedig folyamatosan nézem. Meg figyelést is beállítottam de nem jelez. 😥
2019. dec. 8. 17:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad volt én voltam vak. 128 és 256 gigás kapható. De nekem 64-es kéne. Vajon az miért nincs? Ha valaki tudja hol kapható írjon légyszi!
2019. dec. 8. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Te pénzed, de ha már ennyi van, akkor szerintem 20 ezer Ft nem oszt-nem szoroz, és cserébe kétszer akkora tárhelyet kapsz, minden másban meg teljesen azonosak!
2019. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!