Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy huawei smart telefonom...

Marika495 kérdése:

Van egy huawei smart telefonom amiből kitöröltem a históriát most visszamenőleg szerettem volna negnézni valamit de már nemtudom?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Marika néni, a telefonban nem história van, hanem előzmény. És igen, ha ki lett törölve, akkor nem tudja visszanézni.
2019. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha a kérdőjelet pontra cseréled a kérdésedben, meg is van rá a válasz.
2019. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Én meg lomtalanításkor kiraktam a kuka mellé egy régi fotelt és most szerettem volna beleülni, de már nem tudok.
2019. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor tanulják meg végre a népek, hogy a "törlés" művelet az kitörli a dolgokat és utána már nem találják meg?
2019. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem is fogod tudni.

CD-nél, DVD-nél, Floppynál még volt lehetőség adatokat visszaszerezni. Bármit, amit SSD hajt, nincs.

2019. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajna de megtudodnéznia chromba
2019. dec. 18. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!