Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megtudni a...

Hogyan lehet megtudni a hírességek mobilszámát? Mert a tudakozó nem adja ki esetleg ha kiadnám magam rendezvény szervezőnek ki-e adnák nekem a számukat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy telefonszám titkosított, akkor sehogy, azt a rendőrségen kívül nem nagyon kérheti senki.
2010. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha kezdenél kamuzni,hogy meg szeretnéd hívni xy helyre koncertezni lehet megkapod..De mit akarsz kezdeni vele? S ha kiderül,hogy csak kamu és egy fél nap alatt a fél ország meg tudná a számát szerinted mi lenne:)? Amúgy ki számát szeretnéd megtudni? írj kort és nemet is:D
2010. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem fog megkapni, akármit is hazudik. Akkor már minden ismert embert a rajongók, vagy gyűlölők hada hívogatná naponta vagy 500x. Gondolkozzatok már egy kicsit...
2010. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt a bűncselekményt szélhámosságnak hívják...
2010. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
AKI A 2. VÁLASZT ÍRTA HA MONDANÉK EGY NEVET MEG TUDNÁD NEKEM KERENI??????
2010. júl. 19. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kíváncsi rá, hogy kivel van neked ilyen fontos beszélnivalód :D
2010. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egy híresség számát sikerült meg szereznem.
2010. júl. 20. 16:15
 8/8 A kérdező kommentje:
pordán petra száma kellene a juventus műsorvezetőjének a száma annyit tudok hogy 30/as csak nem adták ki a számát mert titkosított. (idézem ezt mondták hogy van a ő nevén 30-as szám de nem adhatom ki mert titkosított.)
2010. nov. 25. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!