Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha a lány megadta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a lány megadta a mobilszámát e-mail levelezések során, akkor többet akar a barátságon kívül?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel több hónapokon keresztül levelezek már és az e-mailban megadta a mobilszámát. Az egész dolog baráti levelezéssel indult, már mint hogy én kerestem levelezőtársat és véletlenül rátaláltam és azóta irogatunk egymásnak és persze képet is küldtünk egymásról, de élőben még nem találkoztunk és most kicsit meglepett engem, hogy megadta a mobilszámát és mert nem tudom hogy talán többet érez irántam mint barátságot?? Bár az igaz hogy én is néha többet érzek iránta, nem csak mint levelezőtársat, szóval is is, de most elbizonytalanodtam. Talán gyáva lennék??

Huszonévesek vagyunk, de bocsi nem írok évszámokat, mert nehogy rám ismerjen.:) Ne gondoljátok már hogy üldözési mániám van.:D

Mi a véleményetek erről az egészröl, illetve hogyan értelmezitek ezt a szitut??:)

Előre is köszi.:)


2011. ápr. 28. 23:53
 1/1 anonim válasza:

Találkozz vele, ha tetszik, és ő is közeledik!

Abból minden ki fog derülni.

(Mellesleg te is leveszed belőle hogy kell -e a csaj, vagy sem)

2011. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!