Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi Note 8 Pro vagy Galaxy A50?

Redmi Note 8 Pro vagy Galaxy A50?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék és nem tudok dönteni. Eddig csak Samsungom volt, nagyon megfelelt, de páran ajánlották a Xiaomit. A Tech2 youtube csatornán és egyéb helyeken részletes infót kaptam mindkét telefonról, de nem tudom melyik lenne a jobb. A Redmiben a kamera és az akksi kiemelkedőbbnek tűnik, viszont a Samsung sem tűnik rossznak.

Vélemény? Tapasztalat bármelyikkel?



2019. dec. 9. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
MTK-s procival nem vennek telefont. Melegszik, optimalizalatlan ra sok app. Sima note 8-al szerintem jobban jarsz!
2019. dec. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Redmim van, meg vagyok vele elégedve, úgyhogy maradnék annál.
2019. dec. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én xiaomit venném meg .
2019. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést, hisz is egy árkategória a két telefon.

A Galaxy A50 árában már Mi 9 Lite-ot kapsz.

2019. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*nem is egy árkategória
2019. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Előfizetéses leszek és itt nálunk Szerbiában szinte ugyan az az ár. Minimális különbséggel olcsóbb a Redmi.

De most nem az ár a lényeg, hanem az ősszehasonlítás használatilag, teljesítményileg.

2019. dec. 9. 14:04
 7/9 anonim válasza:

Hát nekem Samsung A50 em van és meg vagyok elégedve csak kicsit a kamera lehetne jobb meg az ujjlenyomat olvasó néha kicsit lassú tud lenni. Viszont a 4000-es aksi nagyon sokat bír, kijelző 1080p is nagyon jó, 128GB tárhely nél sem kell több, játékok nagyon jól futnak eddig amit próbáltam mindegyik futott

(pl pubg vagy asphalt) úgyhogy én ajánlani tudom és az A-s samsungokból szerintem legjobb mert ez alatt nem túl jók, és az A60-70 szerintem túl hosszú már és A80 meg kiforduló kamera nem tetszik. Ez róla az én véleményem 🙃👍🏻

2019. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Xiaomi, még az A70-et is veri.

Nézz összehasonlító videót, nagyon jól lejön.

2019. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a redmit választanám (note 8 pro-t használok) nekem semmi bajom nincs a mediatek procival minden játék tökéletesen fut rajta (ez a processzor gamingre van tervezve). A hőkamrás hűtés nagyon jól teszi a dolgát. Migyen telefont találsz 64MP-es kamerával 70k-ért? Én nagyon szeretem ezt a telefont.


Üdv

2020. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!