Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még venni Iphone 8-at,...

Megéri még venni Iphone 8-at, ha hosszú távra szeretném használni?

Figyelt kérdés
Nagyon bizonytalan vagyok a kérdésemben ezért idejöttem tanácsért, ha most vennék egy ilyen telefont az kb. meddig lenne használható ?

2019. dec. 9. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
3 évig lesz még jól használható. Szerintem megéri. De próbálj meg garanciás használtat keresni, vagy garanciában cseréltet.
2019. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó telefon, 120 körül újonnan, 80-100 körül pedig használtan lehet simán venni! 2017-ben jött ki, tehát 2022-ig jönnek ki rá frissítések, és utána is használható lesz talán egy darabig (mint ahogy viszonylag sokan használnak most is olyan telefonokat, melyekre már nincs frissítés (4. 5. 5s stb.)) . Szerintem megéri megvenni, 3 évre biztosan, utána pedig kiderül majd, hogy frissitesek nélkül milyen. De 100 szónak is egy a vége, nyugodtan vedd meg! :)
2019. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mai napig apple 5 ösöm van. Egyszerűen sajnálom kidobni.
2019. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 évig még biztosan támogatott lesz, tehát alkatrészt és szoftveres támogatást biztosít a gyártó

de utána sem kell aggódni még 2-3 évig biztosan.

2019. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!