Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefont hogyan kell tárolni...

A telefont hogyan kell tárolni kikapcsolva? Szóval hosszú távon nem akarom használni mert van másik és ez esetben szét kell szedni? és az akksi legyen feltöltve?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit jelent az a hosszú táv.

Az aksit kiveheted belőle,és berakod a dobozába(ha van).

Egyre figyelni kell,hogy néha fel kell tölteni mert ha csontra lemerül,akkor csak a gsm boltban tudnak életet lehelni bele.

2012. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem kösz.akkor gyári dobozába teszem szétszedve! viszont van még 1 kérdés : ha a hívásátirányítást bekapcsolom és utána kiiktatom a telót akkor működni fog az átirányítás?
2012. márc. 14. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Hülyeséget nem akarok írni,de szerintem igen.

Mivel pont az a lényege,hogy az adott számra irányuló hívást automatikusan a másikra irányítja.

2012. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!