Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi tableten lehet Androidot...

Régi tableten lehet Androidot frissiteni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon régi Lenovo tabletem amin még 4.4.2 Android van. Még megy, amire nekem kell arra elég is, viszont egyre több funkciót nem érek el, akár oldalakon, akár a play áruházba. Lehet rátenni újabb Android verziót? Ha igen hogy vagy hol és mennyiért? Nem szeretnék nagyon újat venni mert ezen kivül semmi baja...

2019. dec. 12. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Nem kell rootolni a régebbi készülékeket egy ROM flasheléséhez.

Egyébként sincs semmi értelme minden telefont kirootolni...

2019. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 andras6417 válasza:
Nekem egy DPS Dream tabletem van.Csak a gyerekeknek szeretném odaadni jàtszabi de régi az Android, így semmi nem működik rajta.Lehetne esetleg frissíteni?
2022. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is segítséget szeretnék kérni ugyan ilyen problémám van. Asus Memo Pad 8 tabletem van és 4.4.2-es Android van rajta hogyan tudnék új androidot rakni rá hogy minden alkalmazás menjen és tudjak tanulni rajta
2022. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!