Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális az, ha a telóm...

Normális az, ha a telóm erőszakosan frissíteni akarja az Androidot?

Figyelt kérdés

Van egy vodás LG70-em. Ha elindítom a böngészőt, felugrik egy ablak azzal, hogy Az Androidot frissíteni kell.

9-től visszaszámol. Közben mögötte az premium.andro... (tovább nem látom) oldalra vinne. Ez normális, engedhetem tovább?

Csak akkor jelentkezik, amikor a böngészőt indítom.

Virusra gyanakodtam, az Avast szerint nincs vírus a gépen.

Már nem emlékszem, korábbi frissítés hogyan történt, de szerintem nem így.


2017. okt. 5. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítsd vissza a telefonodat a gyári beállításokra. Az mindent letöröl, mintha egy vadiúj telefonod lenne. Valószínűleg egy alkalmazás reklámvírusa a háttérben.
2017. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Gyári szemetet sose használj. Törd fel, és azt pakolj rá operációs rendszerből is ami nem gyári lassulós, nem erőszakos hulladék.


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..



Root neki, TWRP, Custom ROM + ha kell opengapps. <- ezekre keress rá neten, youtube-on, xda fórumban...

2019. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kérdésem két éves, a telo már nincs meg.

A válaszodat akkor sem, most az újjal sem fogadom meg.

2019. dec. 26. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!