Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az apple fanboyo...

Mit gondoltok az apple fanboyokról?

Figyelt kérdés
Eltúlzott szánalmas rajongás, vagy egy méltán híres márka dicsőítése?
2010. júl. 19. 23:04
 1/6 anonim válasza:

Az apple gépek tényleg sokkal többek a sima PC-knél. Mind minőségben, mind árban.

Persze sokaknak nincs is szükségük rá, csak sok pénzük van és szeretnek vele menőzni.

2010. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyanaz a kínai alkatrész mint a többiben. ugyanaz az intel proci, ugyabban a kínai gyárban készül mint bármi más, mégis 2x drágább, mert van hülye aki megveszi.
2010. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
másodikkal teljesen egyetértek :) olyan macet mint az én pcm 250ért láttam. a gépem meg jo ha megér 100-t
2010. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézzük! Ugyanaz a gép, apple iMac és PC között teljesítmény: Aple: 3,12ghz, ram: nem ismerem, winchester: 300gb körül, ÁR: 400ezer forint fölött!; PC:3,2Ghz; ram: 4gb, winchester 300gb körül ÁR: 320 ezer forint. Megéri: PC(a windows és a játékok miatt is)
2010. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én vok megint, akkor hasonlítsd össze! Megéri? NEM!
2010. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megint én, aki aztmondja megéri, az kicsit hülye, vagy túl sok pénze van, és menőzni akar a ... -tal.
2010. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!