Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a htc wildfire...

Mit gondoltok a htc wildfire s-ről?

Figyelt kérdés
Egy jó kis telefont szeretnék max 50.000ft-ig ( t-mobile 2 éves előfizu) Zenehallgatásra ( !!!), fényképek készítésére használnám, illetve fontos szempont, hogy jegyzeteket, határidőket könnyen tudjak kezelni, bevinni és olvasni. 18 éves lány, vagyok, szval annyira extravagáns, mindentudó telefonra nincs szükségem, de lényeges, hogy megbízható legyen. Internetezni csak wifivel szeretnék majd esetenként. Jó ez a telefon?megfelelne nekem szerintetek? Nem akarok marha nagy kijelzőset, de ez nem túl kicsi? Nem láttam még előben.
2011. okt. 28. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Én tegnap vettem meg, minden szempontból elégedett vagyok :)

18/F

2011. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, ez biztató :)
2011. okt. 29. 10:19
 3/4 anonim válasza:

Szia én 14/L vagyok és én is a htc wildfire s-t gondoltam ki telefonnak ,kezeltem is ezt a telefont és jónak tűnik rendszerileg meg pláne .

Az előttem lévő válasz adótól meg azt szeretném kérdezni ,hogy ezt a telefont,hogy lehet levenni némára (csendes)?

2011. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
persze, hogy lehet, mindent lehet rajta csinálni
2011. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!