Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sirivel lehet magyarul üzenete...

Sirivel lehet magyarul üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés
Akár imessage-el, vagy Messengerrel vagy akármelyik üzenet küldő alkalmazással. Magyar voice typing van. De hiába mondom Sirinek angolul hogy küldjön üzenetet mert mikor magyarul diktálok akkor már bajban van. Próbáltam már mondani a Sirinek hogy send a message with voice typing. Nem igazán értette mit akarok.
2019. dec. 13. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


a parancsokkal talán lehet.


én gyorsjegyzetelős parancsot csináltam.

Talán működhet üzenettel is.


Én úgy csináltam, hogy van egy jegyzet amit megkeres a parancs, aztán elindítja a diktálást, bemondom neki amit szeretnék, aztán beilleszti a jegyzetbe - és még hozzátetetem vele a dátumot, óra percet, hogy tudjam mikor diktáltam.


Ezt talán meg lehet csinálni úgy is, hogy ne a jegyzetekbe illessze be a belebeszélt szöveget hanem egy üzenetbe

2019. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sikerült létrehoznom a parancsot. Már csak azt nem tudom hogy Siri-t hogy lehet megkérni hogy futassa le a parancsot.
2019. dec. 13. 23:10
 3/4 A kérdező kommentje:
2019. dec. 13. 23:13
 4/4 A kérdező kommentje:

Hiába van beállítva a diktálásnál hogy magyarul halgassa a szöveget mikor Sirit megkérem, hogy futtassa a parancsot akkor megkérdezi hogy milyen szöveg. Majd mikor diktálok akkor nem magyarul hallgatja.

Ha viszont én magam futtatom a parancsot Siri nélkül akár föképernyőről akár a parancsok alkalmazásból akkor jól működik, szépen írja amit mondok magyarul és el is küldi.

2019. dec. 14. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!