Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 kinek mi a véleménye...

IPhone 11 kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Lehetőleg csak olyan írjon aki ismeri is ezt a típust.

Akksi szempontból érdekelne hogy jól bírja e, illetve maga a telefon tökéletesen működik? Csak mert láttam volt egy énekes akinek ilyen telója volt és folyton azt mondta meg mutatta is hogy szaggat a videó, kameránàl is stb...



2019. dec. 14. 12:24
 1/6 anonim válasza:
0%
Nekem csak az a tapasztalatom, hogy az eddigi Ip-khez képest nem éri meg a mostani árát.
2019. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
A rendes 11 ről nem tudok nyilatkozni, de a 11Pro Max és tökéletes 🙂
2019. dec. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
A rendes 11 ről nem tudok nyilatkozni, de a 11Pro Max tökéletes 🙂
2019. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó, de ennyiért csak akkor venném meg, ha gamingre kellene, már inkább ajánlok egy note 10-et, vagy egy P30 pro-t ebben az árban.
2019. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Tökéletes telefon!Volt szerencsém kipróbálni!Ez egy atomerőmű,ha szaggat valakinek az vigye vissza,mert gyári hibás!Viszont nem éri meg!Vegyél egy xr-t,vagy használtan egy sima x-et vagy 8 plust,ha menőzni kell akkor notchosat x vagy xr-t 750ft-ért megveszed rá a kamu matrica kamerát és olyan lesz,mint a 11!Nekem xr van osztálytársaimnak van sima x,xs,meg 11,meg nekem ugye xr,sebességben szinte semmi különbség nincs talán az x-nél van,de abba osztálytársamnak 73%-os már az akksi és ki is írja,hogy szervíz tehát,ha kicseréltetné akkor valszeg az se lenne szinte csak századmásodpercekkel lassabb...Itt előttem írták,hogy android,hát én azt nem ajánlom!Nekem két telóm van a fentebb említett iphone xr és egy samsung galaxy note 8,a note egy még nem teljesen két éves teló,de már cserélnem kell,mert lassú,melegszik,és nem kap frissítést,sajnos minden android ilyen,nekem rengeteg iphonom és androidom volt androidbol mindig samsung note (egyszer kipróbáltam egy huawei-t meg egy xiaomit,de egy héten belül adtam őket el,mert nem tetszett,gagyi az egész.)és hát mindegyik ilyen volt,másfél két évig jó aztán kuka,talán a note 3 bírta a legjobban...Iphone-t meg három évente veszek akkor is csak azért,mert az akku tönkremegy és szüleim megveszik,de például most ott van az xr előtti 7-esem és még két évig tuti kap frissítést és 3,5 éves teló léttére szinte semmit se kassult...
2019. dec. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bbyyoda válasza:
Ugyan olyan mint a többi iphone, csak a kinéhete más :)
2020. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!