Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A70 vagy...

Samsung Galaxy A70 vagy Huawei p30 pro?

Figyelt kérdés

2019. dec. 17. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Erről a 2 konkrét modellről nincs tapasztalatom, de általában a Huawei márkával jó tapasztalataim vannak, míg a Samsung-gal rossz, és másoktól is csupa rosszat hallottam.
2019. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

A két telefon közel sem egy kategória, hogyan sikerült összehozni őket? :/

Konkrétan a P30 Pro-val nincs tapasztalatom, de a régebbi telefonom Huawei Ascend P7, aminek nagyon egyszerű, könnyen áttekinthető a menüje és a funkciók, jól optimalizált stabil szoftvere van, 4 és fél évig használtam aktívan, de abszolút nem bántam meg, nem csak szoftveresen jó, de minőségre is kifogástalan! Néhányszor leejtettem véletlenül, de semmi baja, sérülésmentes, sosem volt szervizben, zökkenőmentesen működik most is, csak az utóbbi fél évben a szoftver már visszafogottan adja a tartalmakat! Szóval szerintem általánosságban a Huawei márkával 4 évre gond nélkül tervezhetsz, pofon egyszerű lesz használni!

Ma 1 hete vettem Galaxy A70-et, ez az első Samsung telefonom! Nagyon szuper, villámgyors, sokáig bírja az akksija, viszont a menüje kissé bonyolult, több részét alaposan fel kell fedezni, hogy belejöjj, ráadásul néhány alapvető dologhoz is netkapcsolat vagy a rendszer hozzáférése kell (például a jegyzettömbhöz), illetve kissé féltem: elől üveg, hátul üveg hatású műanyag, és bár minőségi érzetű, de eléggé törékenynek tűnik! :/

Bár a Huawei sokkal drágább, kicsivel kisebb az akksija, és a memóriája microSD helyett csak saját fejlesztésű NM kártyával bővíthető, de az EMUI egyszerűbben áttekinthető felület, erősebb a hardvere, jobb a kamerája, és SZERINTEM a strapát is jobban bírja, bátrabban merem ajánlani!

2019. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Ez most olyan kérdés mintha azt kérdezted volna,hogy az Opel vagy a Lexus a jobb autó.

Az A70 egy középkategóriás telefon amíg a P30 pro meg egy csúcskategóriás.

2019. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

"Ez most olyan kérdés mintha azt kérdezted volna,hogy az Opel vagy a Lexus a jobb autó."


Miért? Ezek közül melyiket tartod jobbnak?


Amúgy nyilván ezek közül P30 Pro.. de inkább egy S10zel hasonlítsd össze, mert azzal van egy kategóriába. Akkor már s10-et vagy s10+-t mondanánk. :)

2019. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kettő közül a P30 Pro a jobb.

Értelme ugyan nincs összehasonlítani őket, mint már fentebb is írták.

(Az A70 kamerájára mindenfelől csak rosszat hallottam egyébiránt.)

2019. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok. Hozzátenném, hogy az A70 kamerája nagyon átlagos minőségű, csak szimplán "vállalható" képeket csinál, és a hangszórója is tompán torzít, vagyis bár tiszta hangzású, de úgy elnyomja a valós hangzást, mint ha például Youtube-videókon az énekesek náthásak lennének, és a gyári fülese is csak majdnem tökéletes, hajszálnyi tompítás azon is észrevehető!

A Huawei kamerája se tökéletes, de még mindig jobb minőségű, és a hangszórója is a lehető legjobb!

2019. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!