Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A70 USB-n...

Samsung Galaxy A70 USB-n Pc-ről folyton lekapcsolódik. Mi a baj? Hogy kell orvoslni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vadi új Samsung Galaxy A70 a gépbe bedugva (több számítógépen is kiprobálva, win10 alappal), azt a problémát produkálja, hogy egy 2-3 perc múltán lecsatlakozik. Több fájl (kép, zene) másolása esetené, ez kiba idegesítő. Nincs hozzá szoftver, magától nem telepít szoftvert (nem képesek rá ilyet tenni, nem úgy mint a Huawei...), és neten sem találtam hivatalos szoftvert. Egyébként a probléma nem is újkeletű, mert 2012ben volt egy S3-am, ami ugyan így csinált, illetve később egy Sony Xperia Z2 is így csinált. nem tudom mi lehet a baj. USB C-Type 3.0 vagy 3.1 a kábel is és a gépi dugalj is, és más kábelekkel, ami samsung és ami huawei, és ami USB - USB Type-C azokkal sem működik jobban.



2019. dec. 9. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj kábel nélkül másolni. Pl. wifi segítségével.
2019. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen telefonom van és nincs ilyen gondom vele. Talán nem érintkezik jól a kábel, másikkal kellene kipróbálni. Azok a gépek amiken nézted, azok milyen régiek? Csak azért kérdezem, mert nekem pl. a ház előlapján lévő USB csatlakozók ki vannak lazulva vagy valami bajuk van és pont ezt csinálják, szóval én ezeket kiiktattam, vettem a gépbe USB portot és az van az alaplapra rádugva, azóta jó.
2019. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


Lehet en vagyok takekozatlan, de en nem talalok wifirol csatlakozast gépre, miota a Sony Xperia Z2-bol egy jo kis softwerfrissitessel kivettek, nem is ertem miert, tok jo funkcio volt. Valamimt irtam h kulonbozo kabelekkel is probaltam.1.


2.: az egyik egy 2 eve osszerakott 250ezres vas, eleg jo parameterekkel, a masik egy vadi uj asus rog zephyrus m 600ezres laptop, es mindket gepen ugyan ezt produkálja minden usb porttal es type cvel is. Es baratnomnek ugyan ilyen teloja van, szinten vadi uj, es az is ugyan ez.


Na most hogy leirtam Mezopotamia keletkezeset masodszorra is johetne egy értő olvasó kommentje is.

2019. dec. 11. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:

"Lehet en vagyok takekozatlan, de en nem talalok wifirol csatlakozast gépre ..."

[link]

2019. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gratulálok az oltáshoz, de ilyen külsős fos appok nem sokat segtenek. Régen alapból volt az androidon ilyen funkció, én arra értettem :)
2019. dec. 14. 14:10
 6/6 A kérdező kommentje:
*tájékozatlan *segítenek, bocs az elírásokért am. A piros kéz meg ment mindenkinek természetesen.
2019. dec. 14. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!