Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én látom úgy néhány...

Csak én látom úgy néhány telefonnál, mintha sárgás lenne a kijelző?

Figyelt kérdés
Új telefonokról beszélünk. Eddig egy P8 Lite-ot használtam,most viszont egy Samsung Galaxy A5-öt és kicsit olyan,mintha sárgásabb árnyalatú lenne,de csak ha szemből nézem,oldalról nem. Nem hiba,mert ismerősöknek is van Samsungja (más típus is) és náluk is tapasztalok hasonlót. Nem aztmondom,hogy zavaró,de mégis mintha kicsit sárgás lenne. Lehet,hogy a Huawei után nem állt még rá a szemem a másfajta kijelzőre?
2019. dec. 19. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vagy be volt rajtok kapcsolva az az esti mód amitől direkt sárgásabban mutatja a dógokat.

a színhőmérsékletet tolják el a melegebb irányba.

2019. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakai / Szemkímélő mód be lehet kapcsolva.

Vagy állíts színhőmérsékletet hidegebb irányba.

2019. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. dec. 19. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet alapból melegebb a kijelző színhőmérséklete. Nem szokatlan, hogy ha 2 telefont egymás mellé raksz, egyik kicsit sárgásabb, a másik pl. kékesebb
2019. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az úgynevezett "kékfényszűrő" megoldás. Húzd le az értesítési sávot és ott kapcsold ki, ha zavar téged. Ha nincs bekapcsolva, akkor neked kell: beállítások--> kijelző --> kékfényszűrő --> és ott állítsd be.
2019. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!