Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bírta valakinek 7 evig legalab...

Bírta valakinek 7 evig legalabb a samsung okokosteloja?

Figyelt kérdés

2019. dec. 19. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A levetett S3-am faterom a mai napig használja. Igaz a harmadik akkuval már azóta.
2019. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Galaxy Gio-m már 8 éves, de még mindig működik.
2019. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Nagyapámnak volt Galaxy S Advanceja, abba is kellett minimum 3 akksi csere.
2019. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Nekem van még itthon egy SG Pocket Neo (2013). Mai napig teljesen jól működik, csak néha feltöltve van.

Kicsit ütött-kopott, de az már nem a telefon hibája.

2019. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Enyém is és öcsémé is 2 évig bírta


A mostani Xiaomi minimum 4 évig fogja bírni. Akkor meg már úgy is újat veszek így nem fog kiderülni hogy mennyi a vége

2019. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én 2013-ban vettem egy samsung galaxy note 3-at vadonat újonnan,2015-ig használtam aztán második telefon lett,most pedig édesanyám használja nap,mint nap 2017 januára óta.A telefon,ha elhiszed,ha nem,de sose romlott el,pedig megjárta a wc-t,folyamatosan kulcsok közt volt fólia nélkül hordozva,ráömlött a sör,és annyi behatás érte,hogy az valami elképesztő,de kinyírhatatlan.Egyedül az akku az amit cserélni kellett,de azt is csak azért,mert mai mobilokhoz képest gyenge volt az üzemidő.Most egy utángyártott nagyobb akkumlátor van benne amivel másfél napot kibír úgy,hogy anyám facebook függő és egész nap erről nyomatja a zenét a melóhelyén wifiről,és a fényerő is majdnem maxon van.A telefon a mai napig olyan,mint a villám,most egy android 9 custom rom van rajta elromlott a multkor a samsung galaxy note 8-am kölcsönkértem és meglepődtem,mert a telefont mindenre tudtam használni kompromisszum mentesen,konkrétan hamis gpu adatokkal a fortnite is akadás mentesen megy rajta,de minden más játékot is megesz reggelire...A kijelző 5,3 col super amoled és full hd,mai százezres telefonoknak nincs ilyen képe...A tárhely is elég 32 gb beépítve plusz bővíthető,mivel ez ki van rootolva a játékokat is simán tudom sd kártyára telepíteni.Egy nagy hátránya van az előlapi kamera az valami förtelem,videó telefonálni jó vele,de másra nem ajánlom,viszont a hátlapi kamera gyönyörű képeket csinál és 4k-ban is tud 30fps-sel rögzíteni.

Ha mind ezt nem hiszed el írj egy privit levideózom,ahogy a vadiúj A50-es samsungot leveri sebességben.

Amúgy mai napig jobban megéri,mint egy ilyen csangcsungcsing kínai noname telefon az tuti,most lesz hét éves,de szerintem még nem a hetedik életéve lesz az utolsó aktív éve...

2019. dec. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trevor. ***** válasza:
Van itthon egy Galaxy Ace 2, elvileg 2012-ben jelent meg. Nem tudom mikor lett véve, ha minden igaz 2 évet volt aktív, napi használatban, azóta csak a fiókban állt. Hozzám másfél éve került, hátlap kopottas de amúgy hibátlanul működik rajta minden.
2019. dec. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régi S2-esem is működne még, persze kéne bele egy új aksi. Most lesz 7 éves, 2p12 karácsonyára kapt. A3-asom tök jó állapotú most 4,5 éves, ezt meg a ballagásomra.

Most S8-am van, egyelőre nekem teljesen jó, apámét később rendelte, de már kikapcsol 40% alatt.

Nálunk mindenkinek Samsungja van amúgy. Én nem vennék se ájfónt se huavejt.

2019. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!