Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt választanátok?...

Melyik mobilt választanátok? Huawei P30 Pro Dual (256GB), vagy Huawei Mate20X 5G Dual?

Figyelt kérdés

Az 5G megerhet annyit, hogy a selfie kamera 32 mxp helyett csak 24? (Illetve drágább is),


a Huawei p30 Pro Dual jobb döntesnek tunik az erősebb sefliekamera miatt (sokat selfiezek es mindig zavart, hogy a selfiekamera gyenge), illetve árban is olcsóbb


Jelenleg az erdekelen, hogy ti melyiket választanátok a kettőből es miert?


2019. dec. 19. 22:56
 1/3 anonim válasza:
Az 5G szolgáltatást még nem fedezték fel egészen. És a megapixelek száma nem feltétlen fontos ilyen téren. Kell figyelni a felbontást, a rekeszértéket stb stb... Ha neked a szelfire kell a telefon főként, akkor a P30 mellett döntenék, mivel az 5G mostanság nem fog kelleni. De ez csak az én véleményem. Sok szerencsét a mobilok válogatásához!
2019. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
P30 pro
2019. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 leander0101 válasza:
Én a mate20x- et választanám a nagykijelző miatt és nem hajlított sztem az is előny!
2020. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!