Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20 Pro, Huawei Mate...

Huawei P20 Pro, Huawei Mate 20, iPhone X, vagy Samsung S9-et választanátok?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok dönteni, árkategóriában olyan 150-200 körülire gondoltam.

Melyik a legjobb belülről, képekre, akksi és innováció terén?

Melyiket ajánlanátok?


2018. dec. 28. 09:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Idáig egyébként Apple-t használtam, de egyre jobban unom az Apple üzletpolitikáját és a divatmajmolást, ezért is gondolkozok Huaweien, esetleg Samsungon, de talán az annyira nem vonz.
2018. dec. 28. 09:17
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Oneplus 6T
2018. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Huawei p20 mate nagyon gagyi telefon ahhoz kepest hogy mennyire nagy port kavart. Sogornoimnek olyan van, kameraja egyszeruen egy szar meg fokuszalni sem tud, belso tulajdonsagai gyengek es hamar belassul es lefagy. A samsung viszont nagyobb teljesitmenyu es jo kepeket keszit.
2018. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a Mate 20-al nem ez a tapasztalatom. Ismerősöm nagyon szép képeket készít vele sötétben is.
2018. dec. 28. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Páromnak mate 20 van és gyönyörű képeket készít, de még az én mate 20 lite selfie kamerája is van olyan jó. A mate 20 telójával kb 1 hete nyert egy Huawei nyeremenyfotózást, ahol megtanították a telójával szép fotókat készíteni, kamera funkciókat stb.


Úgyhogy én erre szavaznék.

2018. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Mate 20-al az a bajom egyedül, hogy nem vízálló. Bár ez nem feltétlen nagy probléma, mert a jelenlegi iPhone 7-emet sem használom víz környékén.
2018. dec. 28. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan fontos a vízállóság, akkor én is a OnePlus 6T-re tenném a voksom.


Ha viszont igen, akkor a P20 Pro.

2018. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Huawei Mate 20


Nekem P Smartom van! Azt is ajánlom!

2019. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!