Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet MINDEN értesítést...

Hogy lehet MINDEN értesítést (telefon, sms, viber, app-notification, stb. ) letiltani andoridos telefonon?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy Note 3 telefonom. Szeretném megoldani, hogy valami gyors módon le tudjam tiltani az összes felugró üzenet, bejövő hívást, sms -t, Vibert, Skype -ot, WhatsApp -ot, Tindert, email-t és app notification -t, azaz hogy semmi ne ugráljon fel, de közben legyen net az eszközön. Erre eddig semmilyen megoldást nem találtam, csak azt, hogy az összes appnak egyenként letiltom az értesítéseit, aztán letiltom a telefonon a bejövő hívásokat, és szerintem pl. egy Viber hívás még akkor is be fog jönni, ha nem logolok ki arról, ugyanígy az összes többi kommunikációs appból. Nehéz elhinni, hogy erre nincs valami globális megoldás. Ha mondjuk egy előadást tartok a tabletemről, amit kirakok egy projektorra, nem szeretném, ha feljönne mindenféle privát üzenet vagy egyéb, irreleváns dolog közben.


Tud valaki erre megoldást?



2019. dec. 20. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Repülő mód
2019. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A repülő mód az app-notification -öket nem szünteti meg, és ha közben bekapcsolom a wifit, akkor minden ugyanúgy megjön, csak a 3G (4G) net és a telefon lesz kiiktatva. Nekem olyan megoldás kell, ami mellett én tudok netezni, de a különféle appok nem tudnak semmi üzetetet, notificationt, hívást felugrasztani.
2019. dec. 21. 03:13
 3/9 Trevor. ***** válasza:
Ha van DNB mód (Do not disturb/Ne zavarj), akkor annak a bekapcsolásával le lehet tiltani az értesítéseket.
2019. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pár napja én is megtaláltam azt, de semmit nem ér. A bejövő hívások is megjelennek, meg minden más, csak a hangokat veszi le, és lehet időzíteni, mikor működjön, ebben különbözik a sima némítástól. És lehet finomabban állítani, hogy kire vonatkozzon. De a képernyőn megjelenő dolgokra nem hat.
2019. dec. 21. 23:35
 5/9 anonim válasza:
Töröld le a "zavaró"alkalmazásokat :D
2020. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: Ez nem az igazi megoldás, te is érzed. Ha egy lakáson nem elég biztonságos a zár, nem az a jó módszer, hogy befalazzuk az ajtót. Nem akarom letörölni a Vibert, a Skpye -ot, a Messengert, és még 3 másik hasonlót, csak mert néha szeretnék úgy a neten lenni, hogy ne ugráljon fel minden ismerősömtől percenként egy üzenet.
2020. júl. 30. 12:07
 7/9 anonim válasza:
2020. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy segítettem ,de lehet,h találsz valamit,ami segíthet :)
2020. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Meg még max.a beállításokban tudod eggyessével kikapcsolni
2020. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!