Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusos telefon! Segítség!...

Vírusos telefon! Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdvözletem! Egy napja a telefonom értesítéseket kezdett el küldeni 18+-os oldalakról(bárhol voltam), majd odáig fajult a dolog, hogy most ha be van kapcsolva az internet a telefonon akkor percenként bedob egy teljes oldalas reklámot a képernyőre. Mit tehetek ez ellen, ha nem akarom visszaállítani a telefonomat?

2019. dec. 21. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kaspersky.
2019. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A reklámokat alapvetően egy-egy app dobja fel. Esélyes, hogy a böngésző az, nézd meg a beállításaiban a webhely engedélyeket. Ha a reklámot az értesítősávban látod, nyomj hosszan az értesítésre és az android megmutatja, melyik app küldte.
2019. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg melyik app csinálja és szedd le.
2019. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az adatok lementése,jelszavak,fontossabb oldalak,képek...stb.

Majd telefon beállitás->gyári visszaállitás

(Hm,akár a youtube,chrome vagy a gmail is okozhatja ;/."biztos virusirtó" nincs,a szűrő/blokkolók se érnek semmit.Amúgy ilyenkor,karácsony körűl 3x annyi reklámot dob fel!.

Én a "fontos dolgokat" sdkártyán,driveon és a gépen tartom biztonsági mentésként.

2019. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden eszközön Kaspersky van, és a reklámok mennyisége az abszolút elviselhatő tartományon belül van. Mondjuk az is igaz, hogy amelyik applikációbó létezik fizetős "pro" verzió, nekem mindegyikből az van.
2019. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!