Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van arra bármi lehetőség,...

Van arra bármi lehetőség, hogy utánanézzek annak, hogy mikor néztem meg egy videót először?

Figyelt kérdés

Igen, tudom elég hülyén hangzik a kérdés és valószínűleg nincs, de gondoltam rákérdezek, hátha...

A remény hal meg utoljára...



2019. dec. 23. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen videóról van szó, de saját rendszeremben a fájl, illetve felirat dátumából tudom, esetleg a mappa dátumáról is.

Mivel az évek során megnézett rengeteg letöltést nem tárolom, a videót törlöm, de a felirat és a mappa marad, illetve átrakom egy "Megnézve" mappába.

Ezeket időnkét el is teszem külön ZIP-csomagba, hogy a sok apró fájl ne lassítsa a fájlrendszert.

Így évekre visszamenőleg is rá tudok keresni, hogy mikor, mit láttam vagy mit nem. A feliratokat csak azért tartom meg, mert sok helyet úgysem foglal, azután ha esetleg újranéznék valamit, hátha még jól jön. Noha én is tudom, hogy ezek hozzáférhetők az ismert oldalakról is.

2019. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!