Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A jelenlegi telefonoknál már...

A jelenlegi telefonoknál már nincs lehetőség az alkalmazásokat az utólag behelyezett memória kártyára áthelyezni?

Figyelt kérdés
Eszerint döntenék 128 vagy 256 gb közül.
2019. szept. 30. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz, az enyém 2017-es, de lehet.
2019. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát nem nagyon van lehetőség. Ha lehet is, elenyésző helyet tudsz vele spórolni. Plusz nekem már azt is mondták egy telefonos kereskedésben, hogy a memóriakártya nem tesz jót a telefonoknak.
2019. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alkalmazása válogatja, amelyiket lehet is, csak töredék részét, mivel több adatból áll egy app tárigénye (app+adat+gyorsítótár). Általában maga az appokat át lehet rakni, de ez csak az össztárhely töredéke, mivel a felhasználói adat jóval többet foglal.

Én esetemben pl.:

Chrome app: 40MB adat+gyorsítótár: 630MB

Instagram app: 76MB adat+gyorsítótár: 334MB


Ha valóban sok appot használsz, akkor viszonylag sok helyet feltudsz szabadítani, de egyébként nem igazán.

2019. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem. Új telefonra váltanék, Mate 20 lite-ra. A jelenlegi Galaxy Grand Prime-on muszály kártyán tartanom az appokat.

Nem hiszem hogy valaha is annyi appot használnék az új telón hogy tele legyen a saját tárhelye 64gb, de ha mégis akkor a micro sd-re jó lenne átpakolni....

2019. szept. 30. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
64 GB belső tárhellyel ne görcsölj ezen.
2019. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi a válaszokat!
2019. okt. 1. 02:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát 64GB-ot appokkal nehezen töltesz meg, nekem összesen van vagy 60-70 appom letöltve, van egy pár 1-2GB-os is, és még mindig van fele tárhelyem.
2019. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!