Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom aktiválni a 3...

Miért nem tudom aktiválni a 3 nap korlátlan netet?

Figyelt kérdés
Telenoros vagyok, telenornál van ez a 3 nap korlátlan net. Viszont én még csak sms-t sem kaptam, napokban az appban próbáltam megrendelni, akkor valami olyasmit írt, hogy ehhez a tarifacsomaghoz nem vehető igénybe, vagy ilyesmi, most már meg sem jeleníti ezt az appban. Miért?
2019. dec. 23. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
'tarifacsomaghoz nem vehető igénybe' ebből melyik resze nem ertheto?
2019. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt értem, csak azt nem, hogy miért nem lehet az adott tarifacsomagra, meg pontosan nem tudom, nem minden telenorosnak van ez, akkor nekem miért nem?..
2019. dec. 23. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy ősrégi csomagod van, vagy eleve korlátlan.
2019. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 tudtommal nem ősrégi:D kb 1,5 éve vagyok telenornál, akkor csak nem lehet aaz, ill. nem korlátlan. De ha az is lenne, akkor meg a hívás lehetne 3 napig korlátlan.
2019. dec. 23. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
pontosan milyen tarifacsomagod van?
2019. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 most nézem, telenor oldalán nem találom, akkor lehet mégiscsak ősrégi:'DD
2019. dec. 23. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nem írod le pontosan, nem tudom megmondani.


de a legegszerűbb ha felhívod az ügyfélszolgálatot

én telekomos vagyok, nekünk is van korlátlan net karácson környékén és én sem tudtam aktiválni. Felhívtam őket és kiderült, hogy miért.

2019. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!