Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple IPhone 7 plus vagy...

Apple IPhone 7 plus vagy Apple iPhone 8?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban? Melyik fogja tovább bírni? Esetleg 210 ezer forint értékben milyen telefont ajánlotok? Lehet használt is.

Annyi hogy ios legyen.

Előre is köszönöm a válaszokat.

És boldog karácsonyt kívánok mindenkinek aki ezt olvassa!



2019. dec. 24. 01:22
 1/6 anonim válasza:

Én az iPhone 8 plusban gondolkodom, a 7 már régi, a sima nyolc meg akkora, mint a jelenlegi 6s -em és nekem ez már túl kicsi.

20/F

2019. dec. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Várj február-március környékéig, akkor jön az SE2, a 8-as tokozásában a 11-es hardvere, és 160 ezer forint körül várják újonnan függetlenül. Verhetetlen ár-érték arányú készülék lesz, és új modell, aminek vagy 6-8 évig lesz támogatása.

[link]

2019. dec. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8-as van, nagyon szeretem, másfél éve használom soha semmi baja nem volt még. Én pont a mérete miatt vettem, mert nem túl nagy, illik a kezembe, imadom.

L27

2019. dec. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül iPhone 8 Plus, de 210k-ért inkább OnePlus 7 pro.
2019. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, szeritnem megvárom az SE2-őt. :D
2019. dec. 24. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
234 ezer az icentre-ben az XR... Akkor inkább már azt vedd meg
2019. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!