Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eumobil.hu megbízható oldal?

Eumobil.hu megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék vásárolni, nevezetesen egy Apple terméket néztem ki az árukeresőn, a listán pedig ez az oldal áll a legjobb ár/érték arányban.

Leírásuk alapján megbízható, garanciális, eus telefonról van szó.


Valakinek van ezzel az oldallal kapcsolatban tapasztalata?



2019. dec. 23. 18:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Telefonról rossz kategóriát választottam ki..
2019. dec. 23. 18:50
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Rendes forgalmazótól vedd, ne innen!
2019. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
G9ndolkodj el azon hogyan tud egy üzlet több ezerrel olcsóbban adni egy telefont, mint egy hivatalos partner
2019. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

érdekesek azok az árak :DDDD

ennyit nem tud engedni egyetlen viszonteladó sem.

Az Apple nagyon keményen árazza a telefonokat, és csak nagyon-nagyon kevés haszon marad viszonteladóknál.

Ezek az árak konkrétan többtízezres veszteséget jelentenek készülékenként. Lehetetlen, hogy ez hivatalos bolt legyen valós telefonokkal.

2019. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is viccesnek tűnik, trükközés van a háttérben az tuti, csak arra lennék kíváncsi, hogy az onnan rendelt termékek milyen állapotban érkeztek meg, mert nagyon sok a visszajelzés az oldalra, de konkrétan egy valós személyt nem láttam még, aki véleményt ír az oldalról..
2019. dec. 23. 22:59
 6/12 bp1985 ***** válasza:

1032 Budapest, Harang utca 12. fogadószint 1.


Komoly bejegyzett címe van a cégnek. Kb egy kukatároló...

2019. dec. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bp1985 ***** válasza:

Egy kis infó, mi az a fogadószint


[link]

2019. dec. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
99%-ban nincs ezekkel a telefonokkal sem probléma, azért érdemes tudnod, hogy azért ilyen olcsó, mert a cég nem fizet utána adót...
2019. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
meg valós garancia sincs rájuk
2019. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én innen rendeltem telefont, egy 11 pro maxot, és én megvagyok velük elégedve, a telefon is tökéletesen működik, a futárszolgálattal sem volt probléma (a negatív vélemények ellenére sem) a futár szólt, hogy 10 perc és itt van nálunk, szóóóval nekem nem volt bajom velük
2020. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!