Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone to Windows 7?

Iphone to Windows 7?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy Iphone-t tudom a szamítógépemhez csatlakoztatni? Nincs a gépen Bluetooth. Win 7.

2019. dec. 24. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen Itunes
2019. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Mit akarsz vele? Felejtsd el, hogy ezzel csak úgy másolgathatsz zenéket jobbra-balra, mint egy tisztességes androidon. Ez kérem szopóroller amíg ki nem heréled és ki nem ismered a fasságait.
2019. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanazt akarom csinálni mint egy másik androidos telefonnal, másolni ezt-azt egyikről másikra, stb. Szóval nem lehet?
2019. dec. 24. 14:41
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Már hogy ne lehetne, a második szokás szerint hülyeségeket beszél, látszik, hogy életében nem volt még több százezres iPhoneja, mert nem telik rá neki, és idén karácsonyra sem kap a szüleitől.


Kérdező, felteszed a 3uTools nevű díjmentes programot, amivel kedvedre másolhatsz bármit! Olyan pofon egyszerű, hogy még a kettes válaszadó is tudná kezelni. Talán. Csinálhatsz vele rém egyszerűen csengőhangot, biztonsági mentést, amit akarsz. Én is szoptam az iTunessal, de aztán felfedeztem a 3uTools-t.



[link]

2019. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Mondom, hogy nem fogsz csak úgy jobbra-balra másolgatni. Ez az előző nagyeszű sem tudott. Ő is anyázta amikor megvette az elsőjét, csak már elfelejtette, hogy volt kezdő valamikor.


Igen, ügyeskedni kell vele, és elég jól ki tudod herélni a telefont, na utána már használható lesz. De alapból... meg azzal a retek itunessel, nem az.

2019. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Mondja ezt s duplanulla százalékos. :)


Teljesen igaza van a négyesnek.

2019. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

le kell pontozni valaki, akkor jövök! :D


nade igenis lehet másolgatni ájfónra-ról elég sokmindent

zenéket, képeket, akármit.

a windows és itunes kombó elég hadilábon áll, de ha nem működne

lehet használni a googe drive-ot, a dropbocot és az icloud drive-ot is

iphoneonon meg ott a fájlok app ami.... egy féjlkezelő!

2019. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Alex Fly ***** válasza:
63%
Mivel az Apple igencsak hadilábon áll a kompatíbilitással és az elterjedt ipari szabványok.kezelésével, így kénytelen vagy az iTunes-t (vagy valamilyen 3rd party szoftvert) telepíteni e célra. Vagy -a gyártó elképzelésének megfelelően- használj MacIntosh-t; azzal nem lesznek ilyen problémáid...
2019. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alex Fly ***** válasza:
63%
@10: de. Kénytelen iTunest vagy eg 3rd party alkalmazást használni, mivel az Apple termékei önmagukon kívül semmivel nem kompatíbilisek. Úgy látszik, neked a szakmunkásképző is megoldhatatlan nehézséget okoz, mivel a szövegértésed az általános iskola alsó tagozatához is kevés. Ne irigykedj...
2019. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos nem értem a tini-nyelvet. Amúgy meg ne aggódj! Egyszer neked is lesz majd prémium kategóriás telefonod. Valamikor 2059 környékén.
2019. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!