Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 2.1-es nem kapcsol be?

Nokia 2.1-es nem kapcsol be?

Figyelt kérdés

Van egy nokia 2.1-esem, ma zenét akartam hallgatni, ahogy megnyitottam a zenelejátszót elsötétült a képernyő, visszaléptem a kezdő képernyőre (?), onnantól kezdve semmit nem csinált, semmire nem válaszolt, görgetni tudtam az alkalmazások között de ezen kívül semmi. Ha meg akartam nyitni egy alkalmazást elsötétült aztán kidobott, fényerőt sem lehetett rajta állítani, nem lehetett kikapcsolni. Máskor is csinált már ilyet, hagytam lemerülni utána működött. Egyszer csak magától kikapcsolt, nem tudom hogy lemerült-e vagy mi baja, töltőn van kb 20perce és nem kapcsol be... Mi baja lehet?

(Júliusban kaptam újan)



2019. dec. 24. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor megérett a helyzet egy garanciális javításra. Dobd be a szervizbe, ne agyalj rajta. Azért van a garancia hogy megoldják.
2019. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd töltőn pár órát, ha semmi, akkor esetleg próbálj meg egy soft resetet (keress utána googlen: kifejezetten a te telefonodra kikapcsolt állapotban soft reset)
2019. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!