Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha frissítés Android 9 ről 10...

Ha frissítés Android 9 ről 10 re akkor belassulhat a telefonom?

Figyelt kérdés
OnePlus 6T telóm van

2019. dec. 25. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. De akkor meg egy gyári visszaállítások orvosolni fogja.
2019. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De akkor visszaáll Android 9 re vagy mi?
2019. dec. 25. 19:43
 3/14 anonim válasza:
53%

Belassulhat helyett én inkább azt mondom, hogy befog, és hidd el, már most lassú. GYÁRILAG AZ.

Mi a megoldás? -> Feltöröd!

Lépések:

1. Megnézed a menüben, hogy pontosan milyen a modellszámod. EZ FONTOS. EZ A KIINDULÁSI PONT mindig!

2. Az első alapján, ROOT -olod otthon a telefont. Ezzel teljes hozzáférésed lesz (mindent megtehetsz, hisz rendszergazda lettél).

3. XDA fórumon, vagy direkt a TWRP oldalán keresel hozzá (PONTOS MODELLSZÁM ALAPJÁN) TWRP-t (custom recovery -t). Ez olyan mint a számítógéped BIOS-a. Sokkal okosabb,jobb, gyorsabb mint a most fennlevő gyári f0stal1csk4. Fel flasheled.


4.Na most jön az operációs rendszer újra install. Neked itt a lényeg: Nem gyári sz4r7 raksz fel, hanem moddoltat és egyben nyílt forráskódút aminek nem nagyon örülnek az üzletemberek, boltosok, szervizesek, hogy te okosabb vagy és sokáig fog élni a telefonod!... Kiindulási pont megint a modellszámod -> és XDA fórumon keresel Custom ROM -ot, tehát oprendszert! ZIP-ben lesz.


5. Ha kell, google applikációt letöltesz ZIP-ben! -> OPENGAPPS.ORG . Ez a legjobb.


6. Most van egy ZIP fájlod (az oprendszered), és van még egy, a a Google appod. Két zip-et felmásolod a telefon belső tárhelyre/kártyára.

7. Indítod a TWRP-t a megfelelő gombnyomásokkal.

8. TWRP menüben telepíted a két ZIP-et, majd restart. ----> Van egy módosított f4sz4 telefonod!!!!


Soha többet programok miatt nem kell bevinni márkaboltokba hogy lehúzzanak. Lehet, hogy sokat írtam, de nem bonyoltult. Az egész fent van youtube-on is. Párat nézz végig. Találd fel magad, és kérdezz! De ne köc5ög magyartól. Az csak irigykédig és átb4sz.

2019. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi,de én nagyon nem értek hozzá,így inkább nem állok neki
2019. dec. 25. 20:13
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Hülyeség kirootolni a telefont, ha nem vagy fejlesztő/informatikus, akiknek speciális igényei vannak.


Kérdező, nyugodtan frissítsd le. Nem fog "belassulni".

2019. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De az iPhone az belassul érdekes módon

Egyébként kedves utolsó neked van vagy volt OnePlus telefonod?

Tapasztalatból írsz?

2019. dec. 26. 10:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei Mate 20 lite-on lassabv lett az android 10-zel.
2019. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6

Volt Huawei Mate 10 lite-m, Lenovom, Samsungom, Xiaomim most egy P20 Pro van. Mindegyiket frissítettem amint elérhetőek voltak a frissítések.

Egyik sem lassult be.

A kedvedért utána néztem XDA-n is a dolognak, akik frissítették lassulásra nem panaszkodtak.

2019. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2019. dec. 26. 16:18
 10/14 A kérdező kommentje:
És a sima rendszer frissítések se lassítják be?
2019. dec. 26. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!