Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Androidos telefonok óra...

Az Androidos telefonok óra alkalmazása miért nem ébreszt mindig? Miért ennyire megbízhatatlan?

Figyelt kérdés

Az Android 9-re frissített, másfél éves Nokia 3 telefonomat használtam ébresztőórának, de néha előfordult, hogy nem ébresztett fel. Ilyenkor csak annyit ír ki az értesítéseknél, hogy "elmulasztott ébresztés". Mivel többször előfordult, ezért úgy döntöttem, hogy másik telefont használok ébresztőnek. Az első telefonomra (Samsung Galaxy Pocket Neo) nemrég telepítettem CyanogenMod androidot, és mostanában azt használom erre a célra, de sajnos ezzel is ugyanez a tapasztalatom. Csodálkoztam, hogy hogyhogy nem hulla fáradtan keltem fel ma. Hát azért nem, mert órákkal később keltem fel, mint ahogy be volt állítva az ébresztő. Pedig direkt úgy csinálom, hogy ki se lépek az Óra alkalmazásból, hátha úgy jó lesz. Mindezt hiába, mert csak az elmulasztott ébresztés feliratot kapom, miután jóval a kívánt időpont után felébredek. Ébredés után sem dereng, hogy hallottam volna a csörgést. Mivel nem szeretnék megint elkésni az iskolából, ezért jó lenne valahogy orvosolni a problémát.



UI: Kifejezetten ébresztőórát nem akarok használni, mivel a kb. 5 óra alvás után (ami nagyon kevés) nagyon kellemetlen lenne egy igazi ébresztőóra hangjára kelni (telefonon sem mindegy, hogy milyen hangot rakok be, és mekkora hangerővel).



2019. dec. 29. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes mert en is mindig telefonra kelek tizen eve, es soha nem tapasztaltam ilyet
2019. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%
Az elmulasztott ébresztés azt jelenti, hogy szólt a telefonod, de nem reagáltál rá. Próbálj meg többet aludni, vagy ne csodálkozz, ha átalszod az ébresztőt.
2019. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megjegyzem, 5 óra alvásokkal nem csoda a sok elmulasztott ébresztés.

Másrészt meg a Playon rá kell keresni a free alarm clock szavakra és a legnagyobb pontszámú, magas letöltési számú appokkal kísérletezhetsz, de figyelni kell hogy az appnak legyen autostartja és az akkukímélő beállítások ne lökdössék ki.

2019. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állítsd hangosabbra az ébresztőt, vazze...


Amióta Android létezik, arra ébredek reggelente. Egyszer sem maradt el...

2019. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sajnos megbízhatatlan. Persze lehet ez telefon függő is, de nekem ezt a telefon 2x csinálta meg és azóta nem arra ébredek. Egyszer úgy alakult, hogy pont a beállított idő előtt 1 perccel ébredtem fel és néztem mit csinál a teló. Mikor ébresztenie kellett volna, megpróbált megszólalni, egy apró halk hang hallatszott kb. 1 másodpercig és utána kiírta, hogy az alkalmazás leállt, mármint a gyári. Tehát lefagyott. Utána meg azt csinálta amit neked, hogy meg sem szólalt, csak kiírta, hogy elmulasztott hívás.

Nekem is volt, hogy 2 évig minden nap rendben volt, aztán egyszer csak ilyen lett.

Ez van.

2019. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4G RAM a szükséges minimum ma. Ne csodálkozz, hogy a gyerektelefonjaid lőnek le mindent egy szál messengermonstrum mellől!
2019. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!