Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ennyire megbízhatatlan...

Miért ennyire megbízhatatlan az ébresztő? Hol ébreszt, hol nem? (Android)

Figyelt kérdés

Jelenleg Xiaomi Redmi 4X készülékem van, de már volt többféle androidom, és mindegyiken ugyanez: az ébresztő nem szól véletlenszerű alkalmakkor, hiába állítom be ugyanúgy, mint máskor.


Elég kellemetlen, késtem már emiatt munkából, aludtam éjfélig délutáni alvás gyanánt, satöbbi.


- beállítom az időpontot, vagy kiválasztom a már beállítottak közül

- gondoskodok róla, hogy az ébresztésnél gomb bekapcsolt állapotot mutasson

- az ébresztő hangereje éppen emiatt a jelenség miatt maxra fel van tolva örökre

- a telefon soha nincs lenémítva

- nem kapcsolom ki a készüléket (nem is merül le)

- nem tudom számít-e, de az ébresztőből nem lépek ki, még "el se rakom" a háttérbe, az az utolsó dolog, amit a telefonomon csinálok aznap, utána úgy zárom le, hogy ez van a képernyőn


Én hagyok ki valamit??

Mit kell még csinálni, hogy ébresszen??


2018. okt. 3. 09:34
1 2
 1/15 szántóvető ***** válasza:
41%
be lehet állítani az ébresztés napját pl. minden nap,csak hétköznap,hétvége.egyébként ha bekapcsolod az ébresztőt akkor kiírja hogy hány óra hány perc múlva fog ébresztni,ezt nem árt megfigyelni.
2018. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ebresztett eddig.. Valamit te nem csinalsz jol
2018. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1

Figyelem, mindig jó időre van beállítva.


#2

Oké, de mit?

2018. okt. 3. 09:57
 4/15 anonim ***** válasza:

Az be van e állítva, hogy mely napokon ébresszen? Mert ez nem szerepel a te állításaid között!

Vegyél valami egyszerűbb ébresztőórát, ha ez túl bonyolult...

2018. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4

Írtam, hogy mindig a megfelelő napra van beállítva, jó időpontra.

Szóval hiába ad ki az ember több tízezer forintot, vehet egy vekkert még pluszba?

2018. okt. 3. 12:10
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem eddig az összes telefonom (sok volt) mindig ébresztett akkor amikor kellett. Akkor ez most hogy lehet?
2018. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6

Engem is épp ez érdekelne.

Nekem több ismerősöm panaszkodik rá, hogy nem csörög, hiába állítják be...

2018. okt. 3. 13:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Régebbi, 2-es verziójú, vacak 22 ezer forintos telefonjaim csinálták ezt, de azokat sokszor felvenni sem lehetett, mert annyira lefoglalta a procit a hívás, hogy a képernyőzár feloldás már nem kapott elég prioritást. Ébreszteni is elfelejtettek olykor.

De a mostani telefonok nem csinálják ezt, pedig 3 Androidos is van itthon, mindhárom ébreszt.

2018. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet hülye kérdések de..

1. Miután beállítottad az ébresztés időpontját ugye leokézod a beállítást?

2. A rendszer beállításoknál meg van adva az órának az engedély hogy hanggal jelezzen?

2018. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
43%

Sajnos ezek megbízhatatlanok.

Nekem régen a telefonjaim ezt csinálták, Androidosak voltak,jól volt minden beállítva, csak elfelejtett ébreszteni. Egyszer pont jelzés előtt ébredtem fel és a telefon megjelent az ébresztés, aztán kiírta, hogy az alkalmazás leállt, ergo szoftveres a probléma,valamiért lefagyott.

Most Sony van, másfél évig minden nap rendben volt, most elkezdte ez is, hogy egyszer csak nem jelez, de kb. hetente 1x, pedig semmi nem változott, nem lettek új appok rárakva, újraindítva is volt. Azt szoktam csinálni, hogy egy asztali órát állítok be kicsit későbbre biztonságból.

2018. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!