Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az esetemben telefont ajánlaná...

Az esetemben telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

jelenleg Xiaomi Redmi 4 prime telefonom van:

[link]


Igazából nagy részt csak facebook, messenger, email, zenehallgatás és néha youtube videók nézésre használom.

Jelenleg még teljesen kiszolgálja az igényeimet, viszont most lenne rá keretem, hogy esetleg vegyek egy újabb telefont.


Olyat keresek amely ehhez hasonlóan kis kompakt készülék, amely a következő pár évre is kielégíti a fentebb említett igényeimet.

Viszont nagyon nem értek a telefonokhoz, ezért gondoltam itt kérek segítséget...


Igazából ami talán a legfontosabb, hogy nem szeretnék ennél nagyobb kijelzőjű telefont... Sőt igazából a Iphone SE kialakítása tetszik a legjobban, viszont fogalmam sincs, hogy megérné-e még olyat venni...


Így hát totál laikusként bármilyen ötletet szívesen fogadok!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. dec. 29. 23:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdés így szólna helyesen: "Milyen telefont ajánlanátok az esetemben?"
2019. dec. 29. 23:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Ha nincs vele gond, tudsz rá vigyázni, akkor minek cseréled le? Max 3 éves. Az akkuban van még 2 év lehetőség.

Az enyém is 3 éves, az akku hibátlan, a gép amit tud, az bőven elég. Mire kidől a sorból, addigra meg ugyanannyiért nagyobb tudásút, vagy hasonlót jóval olcsóbban tudok a helyére állítani. Legalábbis én nem a divatot követem, hanem amikor szükség van rá, megkeresem a legjobb megoldást.

Szükség van rá?

Mennyi a keret?

2019. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Redmi 8:

60E helyett, 50E Ft-ba kerül a Xiaomi magyar oldalán és/vagy a Lurdy-ban.

2019. dec. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nem nagyon lehet ilyen kompakt mobilt venni, nagyon kevés ilyen van és azok is drágák.
2019. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ár?
2019. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kis kompakt készülék aligha van erre a feladatra.

Cubot Quest Lite - [link]

Unihertz készülékek azok az igazi kompaktak, aminél az Atom nagyon jóra sikerült, de az árában is meglátszik: 80E Ft fele jön ki.

Úgyhogy ja, nem hiába írtam a Redmi 8-at. Igaz, hogy nem kompakt, de árában jó készülék az.

2019. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor még nem sietem el az új teló vásárlást!
2020. jan. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!