Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom felhívni a kék...

Hogy tudom felhívni a kék vonalat?

Figyelt kérdés
Beszélgetni szerettem volna velük, de nem tudom felhívni őket. A mobilszámuk 116-111. Beírva a mobilomra nem is így tagolja, hanem 1 1161 11. Amikor tárcsázom azt kapom válasznak, hogy a "hívott szám nem megfelelő, ellenőrizzem a számot és próbáljam meg újra". Vonalas telefonról se tudtam őket felhívni. Valamit nagyon elronthatok, pedig állítólag előhívó és körzetszám sem kell.

2019. dec. 30. 15:56
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Tem írtál el véleltenül egy egyest? Mármint a tagolásnál egyel több egyes van a 6 os előtt.
2019. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de, a tagolásban igen(helyen 1 161 11) De híváskor nem.
2019. dec. 30. 16:19
 3/8 gömbicica ***** válasza:

info@kek-vonal.hu

probálj meg irni

2019. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gömbicica ***** válasza:

más is irta már oldalra a problémáját. ird fel Te is.

sokszor már az is sokat jelent, ha kimondhatjuk ami nyomaszt.

2019. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
valaki nem tudná levideózni hogy felhívja őket? Tárcsázással együtt
2019. dec. 30. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Én felhívtam most őket levideóztam,és nekem felvették.

Viszont próbáltam a UPC S kártyákon hívni,amin csak net van,és ha ezzel a kártyával hívok normál számot,akkor csak kinyomódik,most viszont nekem is bemondta hogy a hívott szám nem elérhető stb...

Nem lehet hogy neked le van tiltva ez a szám?

(A videót hamarosan felrakom youtube rá nem listázva,ami azt jelenti,H csak linken keresztül lesz megtekinthető)

2019. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oh köszönöm... nos UPC-s kártyánk van, de telefonálni is lehet vele. A vezetékes lakástelefonról se működik, megérdeklődöm, hogy az is UPC-e.

Hát úgy néz ki még segítségért se tudok folyamodni, ilyen az én formám

2019. dec. 30. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!