Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindegyik okostelefonon van...

Mindegyik okostelefonon van gmail alkalmazás? Tehát az emaileket általában mindenki azonnal megkapjaa és olvassa?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában igen, ha mégse, akkor telepíthető.

Mobilnet kell hozzá úton-űtfélen, otthon WiFi...

2019. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

Nekem van rajta, de ki van kapcsolva. Csak akkor olvasok email-t, amikor email-t akarok olvasni.

2019. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: hogyan lehet kikapcsolni? nem is tudtam!
2019. dec. 30. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. az értesítések ki vannak kapcsolva, ezért én csak úgy értesülök az email-ről, ha megnyitom a gmail-t és megnézem.
2019. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A szinkronizálás az, hogy az alkalmazás kapcsolatot tart a szerverrel, és letölti a leveled amint elküldték neked.

Ha a szinkronizálás ki van kapcsolva, ez nem történik meg.

Az értesítés az, amikor az engedélyezett szinkronizálás hatására a teló értesül az új levélről, és ha engedélyezve van, akkor feldob neked egy jelzést róla.

Ez is kikapcsolható.

Én amikor időm, kedvem és egyéb körülmények indokolják, akkor manuálisan szinkronizálom. Tehát nem csipog minden szir-szar percenként. Speciel facebookom sincs, ez is lehetséges. :)

2019. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"van gmail alkalmazás?"

Az androidosokon jellmezően van, a többit nem ismerem. Viszont a Playon van még ezen kívül jópár remek email app, ami akár jóval kényelmesebbre paraméterezhető, mint a Gmail app.

2019. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapok értesítést minden üzenetről mert sokat kapok egy nap. Azonnal se nagyon szoktam elolvasni csak ha fontos
2019. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonal megkapom az email de nem olvasom el azonal öket.
2019. dec. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szirty ***** válasza:
100%
Nem. Nincs mindegyiken.
2019. dec. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs, csak ha telepítik (illetve ha eredetileg telepítve volt: ha nem törlik le).

Megkapni megkapja (az e-mail fiókjába megérkezik), de egyáltalán nem biztos tud róla, hogy üzenete érkezett, az meg még kevésbé biztos, hogy el is olvassa.

2020. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!