Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan, vagy mivel lehet...

Hogyan, vagy mivel lehet megtalálni az okostelefonon belül az apk file-okat?

Figyelt kérdés

Van néhány alkalmazásom, amiknek korábbi verzióit használom, és egy új telefonra nem a legfrissebb verziót szeretném telepíteni, hanem ezt, amit most használok, mivel a legfrissebb verziók sokkal rosszabbak, mint a jelenlegi!

Szóval igen fontos lenne megtalálni az egyes file-okat!!

A segítséget előre is köszönöm!



2016. dec. 11. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:

És a letöltést hova "vezényelted"?

Belső memória vagy SD kártya?

2016. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alkalmazások-ban megnézed a verziószámot, majd utána rákeresel és letöltöd azt a verziót Google-ról.
2016. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Total commander mutatja( itt egyszerűen kijelolod, és áttudod egyszerűen másolni bárhova)
2016. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A régi telefonra leszedsz egy apk backupot és lementi. Ha van sd kártyád arra lementi. Az új telefonon valami fájl kezelőt használj.Szerintem a total commander elég jó. Ja igen a total commanderrel is letudod menteni az apk formátumban.
2016. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: SD kártyát nem használok, szóval a telefonra

2. válaszoló: ez nem lehet veszélyes?

3. válaszoló: letöltöttem a Total commander-t és valóban sikerült megoldani az .apk file másolását! 1000 köszönet az ötletért!!!!! :))))

4. válaszoló: azért neked is köszönöm az ötletet! :)


Köszönöm mindenkinek a gyors és segítőkész válaszát!

2016. dec. 11. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár már megvan a megoldás,. de én a ES file explorerrel szoktam kimenteni az .apk fileokat..van benne egy "APP" menü arra rányomsz, kilistázza a progikat és csak kiválasztod melyik kell, aztán mehet felhőbe menteni, vagy ahova akarod:)
2016. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tény, meg van a megoldás, de azért köszönöm a segítő szándékot :)
2016. dec. 11. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Mybackup program, beáálításoknál állítsd be , hova mentse. Ezután ott lesz az összes progi. Ha nem lisences másnak eltudod küldeni.

[link]

2017. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!