Megéri váltani?

Figyelt kérdés

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy most egy hibátlan állapotban lévő Samsung S10-et használok és meg éri-e vàltani iphone-ra?

Ha igen akkor cserélném vagy eladnám ezt a telefont. Garanciás és biztositva is van a telefon. Iphone 11 pro-ban gondolkodtam. Ha valaki tudna nekem segíteni hogy megéri-e hosszú távon és érveket mondana hogy miben jobb/rosszab az iphone akkor az meghálálnám. Kezdőlegesen kipróbálhatom az ios-t mert apukámnak iphone-ja van. Köszönöm előrre is a válaszokat



2019. dec. 31. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

Nem éri meg!

Az iPhone egy túlárazott termék,meg az összes Apple termék.

Ha megveszed akkor szophatsz az I clouddal mert 5GB-t ad ingyen ha jól tudom,további költségek,de ha nekem nem hiszel nézd meg ezt a videót:

Egyébként biztos egy csúcstelefon,de akkor is túl van árazva,ha csúcskategóriát akarsz,akkor inkább vegyél Samsungot Huaweit,OnePlust,de ne Almát mert nem egy okos döntés.

De említetted,hogy édesapámnak iPhone telója van,ha nem ős régi,akkor kérd kölcsön egy pár napra próbáld ki az IOS-t :)


[link]

2019. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2019. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
a te Samsungod sokkal erősebb, olvass teszteket
2020. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!