Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri androidról ios-re...

Megéri androidról ios-re váltani? A mai droidos telefonok mennyire időtállóak? Galaxy s8-rol váltanék iphone xs-re

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha mindenképp iOS-ra akarsz váltani, akkor miért kérdezed? Ez szubjektív dolog, mivel az Android nem egyetlen márkára épül, tehát a gyártótól is függ a minőség, hogy mennyire időtálló egy telefon, és itt nem a hardveres trend általi elavultságra gondolok, hanem hogy milyen a minősége, mennyi ideig használható! Például saját tapasztalatomból egy Huawei-vel bátran lehet hosszú évekre tervezni, ennek almárkájaként gondolom Honor-ral is, Samsung se rossz, vagy még Xiaomi és Asus.

Te döntesz, de én a helyedben azért nem váltanék, mert ár és specifikáció alapján több pénzért kevesebbet kapnék, ráadásul az iOS zárt rendszerével nem lennék annyira szabad!

2019. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Samsung Note8 telefonról váltottam XS max-ra.

Ég és föld a két telefon. Az Iphone egy zárt rendszer aminek van hátránya, de előnye is.

Első okos telefonom Samsung volt az S2-es. Utána csak samsungom volt. Majd kipróbáltam a Huawei P30 Pro-t is. Attól hamar megváltam. Nem jött be.


Az Iphone előnye, hogy piszok gyors. Se egy mikro lag, se semmi. Az aksija is mintha jobban bírná, de erre nem veszek mérget.

Viszont hátránya, hogy zárt. Tehát nem lehet rajta letölteni filmet zenét stb...


Összeségében eddigi legjobb telóm az Iphone. Én szeretem. De kinek mi.

2019. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet rá zenét és filmet is feltölteni

csak tudni kell használni az itunest

2019. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!