Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha elfelejtette...

Mit csináljak, ha elfelejtettem az AppleId jelszavam és az ahhoz tartozó e- mail cím jelszavát?

Figyelt kérdés

Van egy IPhoneom amin elfelejtettem az AppleId jelszavam de az a baj ha rákattintok az elfelejtett jelszóra, akkor az e-mail címre küld egy nem tudom, hogy mit. De az a baj hogy az e-mail címmek elfelejtettem a jelszavát, ès a Google vmiért nem tudta ellenőrizni, hogy én vagyok az. Mivel másnak odaadom azt az IPhone-t és csak úgy tudok egy mindent törlődik újraindítását csinálni, ha tudom az AppleId jelszót és ki tudok jelentkezni. Ilyenkor mit lehet csinálni? Nagyon gyorsan kéne vàlasz!

Előre is köszönöm!



2019. dec. 31. 15:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem enyém a telefon! NEM TALÁLT VAGY LOPOTT!
2020. jan. 2. 16:25
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindegy mostmár mert eszembe jutott a jelszó
2020. jan. 2. 16:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Aha persze
2021. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!