Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem az iPadhoz...

Elfelejtettem az iPadhoz tartozó Apple ID-t és jelszót mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval lemerült az IPad és mikor feltöltődött, akkor kérte az Apple ID-t és a jelszót (aktiválási zár)

És ezt hogyan tudnám megvaltoztatni? iPhone-ról esetleg megoldható?



2017. júl. 26. 16:53
 1/8 Captain Logic ***** válasza:
100%
Simán bekapcsolásnál biztos nem kér apple ID-t, csak PIN-t, meg kódot.
2017. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most valamiért ker :((( mondjuk 1 hónapja elveszett az iPhone-om és ipadon kerestük meg... mert azt írja az Aktiválási zárnál, hogy az iPad össze lett kötve egy iPhone készülékkel (ami igaz is) ... semmi gond nem lenne ha tudnam hogy mi az iPadhoz tartozó Apple id-t és jelszót .... de nem tudom
2017. júl. 26. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg tudod változtatni! Először belépsz az igazi Apple ID vel, utána már azt csinálhatsz amit akarsz. Tudod ezek olyan dolgok, hogy egy több 100000 ft os eszköznél az ember nem felejti el...
2017. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazi? De nem tudom hozzá az Apple-ID sem !

Van egy iPhonom is és ahhoz tudom mind a kettőt.

De most az iPadomről van szó .

2017. júl. 26. 17:32
 5/8 Captain Logic ***** válasza:
100%
Az ember nem csinál minden eszközéhez külön Apple ID-t... ez kamu gyanús nagyon... “most kéri” má’ miért kérné, most így hirtelen? Nincsen ilyen...
2017. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehát ha van nekem egy Apple ID-m és hozzá jelszó , akkor az ugyan az az iPhonon is és az iPadon is? :/ nem igazán értek ezekhez .

Most bejelentkeztem iPhone-ról az Apple id-be és minden rendbe !

DE! Mikor bekapcsolom az iPadet , akkor kidobja hogy Aktiválási zár és kéri az Apple ID-t és a jelszót ! Beírtam ugyan azt , ami az iPhone-on van és nem fogadta el!!! :(((

Azt írja hogy valami indamail-os a felhasználó név , de az iPhone-on meg citromail.... de viszont az indamail megszűnt .....

2017. júl. 26. 17:52
 7/8 Captain Logic ***** válasza:
100%
Ha ugyanazt állítod be, akkor ugyanaz lesz. Ha mást, akkor más. Ilyen logikus. Azonban a kicsit okosabb ember is rájön, hogy hülyeség 2 ID-t csinálni... Ha megvan az e-mail, amivel regisztráltál, arra tudsz kérni segítséget. Vagy ott van a support, azt is kipróbálhatod.
2017. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
max akkor kérné, ha "teljesen véletlenül" DFU módba rakva megpróbáltad volna visszaállítani gyári állapotba, amit ugye tudjuk kik csinálnak...
2017. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!