Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akarok venni egy LG GD510-et....

Akarok venni egy LG GD510-et. Arra vok kiváncsi, hogy ugye van van 3 kezdőképernyő (a widgetes, a sűrűn használt kontaktos meg a 3. ) és ezek közül melyiknek a hátterét lehet megváltoztatni?

Figyelt kérdés
És az almenükben(pl. [link] ---- itt az utsó két kép, meg a zenelejátszó stb.) ezekben meg lehet változtatni ezt a kék színt vmi más színre?Gyorsan kéne a válasz!És a hasznos válaszokat előre is kösz!
2010. júl. 20. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
meglehet
2010. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem mind a 3 hátteret meglehet váltóztatni! Vagyis az KP 502ben is 3 oldal van (vagy kettő már pontosan nem emlékszek) és ott is mindét meglehetett váltóztatni. Sztem azt a kéket is lejet benne állítani de ezért arra ne vegyél mérget abba nem vagyok biztos de sztem még egy színnek biztos kell alapból benne lennie...de csak sztem...
2010. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi!Akkor várok még egy POP-tulajt aki tudja, hogy lehet-e váltani azt a csúnya kéket.
2010. júl. 20. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!