Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet az IP-cimet...

Hogyan lehet az IP-cimet lenyomozni, akkor ha az IP-cím megvan? De nem tudom hogyan lehetséges megtanálni a pontos helyzettét mert valaki mindig benne van a gmailomba. És ott ha valaki benne van akkor kiirja az IP-jét de nem tudok mit kezdeni vele.

Figyelt kérdés
nincs erre valamiféle oldal ???

#ip #nyomozás pontos helyzetett.
2020. jan. 2. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet téves riasztás is, nekem régebben néha azt jelezte, hogy Oroszországból valaki még bent van.

Ha félsz, hogy bent van még valaki, változtasd meg a jelszót.

2020. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beírod hogy ip hely keresés (akár angolul) és keresgélsz. De ip cím alapján lehet nem mész sokra. Én szabolcsi vagyok, de néha kijelzi, hogy pestről lépek be, vagy csengerből, debrecenből, de van hogy külföldről jelez.

Amúgy legegyszerűbb. Változtatsz egy jelszót, kétlépcsős bejelentkezés, minden nem ismert eszközt kijelentkeztetsz és meg is vagy.

2020. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kapcsold be a gmail-nél a kétlépcsős azonosítást, soha többet nem lesz ilyen gondod - tapasztalatból mondom... nekem is betörtek.
2020. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele.

Az csak téves helymeghatározás.

Mit jelez, milyen cím az amit idegennek gondolsz?

Általában a szolgáltatók székhelye szerinti pozíció szokott bekavarni.

2020. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megprobàlom a kétlépcsös megoldàst.
2020. jan. 2. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Beléptek a fiókodba, hogy?
2021. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!