Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet feloldani egy...

Hogy lehet feloldani egy talált iPhone-t?

Figyelt kérdés
Találtam egy iPhone-t, vártam sokáig az "Elveszettnek nyilvánításhoz", hátha kiír egy telefonszámot, akit felhívhatok, stb. (hallottam hogy van ilyen, bár nekem még soha nem volt ilyen telefonom). Bevittem rendőrségre, ott azt mondták, ha x napig nem jelentkeznek érte, akkor a megtalálóé marad kizárádos alapon, namost ez holnap fog lejárni, nem hiszem, hogy jelentkeznének érte (bár hátha jelentkeznek). Hallottam, hogy nagyon erős a biztonsági rendszere. Ha ez tényleg nálam maradna, akkor hogy tehetném használhatóvá? Próbáltam felnyitni, hátha van benne telefonszámot, amit felhívhatok, de kóddal van tárolva, nem hívta senki ezt a telefont. Ezen kívül nem nyúltam hozzá egyáltalán, ismerősömtől kértem kölcsön egy töltőt, azzal töltöttem, de semmi más. Mit csináljak, ha nálam marad? Ezt tudom már használhatóvá tenni? Van ezen valamiféle factory reset, mint androidon, stb? Természetesen az adatokat letörölném róla, amint lehet, nem élek vissza vele.
2020. jan. 2. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
nem marad a megtalálóé semmilyen kizáródásos alapon, nem voltál te sehol.
2020. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Ilyet tuti nem mondtak rendőrségen,és nem lehet feloldani szerencsére..még az FBI-nak se.sukerült anno
2020. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Egyes jó nagy hülyeséget írtál, már megint:


[link]

2020. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pontosan, az egy év holnap fog letelni. Egy iPhone 7-ről van szó.
2020. jan. 2. 16:14
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Benne van, hogy mindent megtett a megtaláló a telefon tulajdonosának előkerítése érdekében.

Voltál minden olyan szolgáltatónál, akiknél a készülék kapható volt? A készülék azonosítói alapján meg tudták volna állapítani, hogy kié, ha tőlük vásárolták.

Az hogy besétáltál a rendőrségre, nem jelenti azt hogy mindent megtettél.

A készülék, mint a hivatkozott cikkben írták, a jegyzőnél volt az első három hónapban? Ő adta neked vissza három hónap után?

2020. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Földhöz kell vágni, majd miközben megtapsodod, az ájfón vezér nevét kell suttogni a feloldáshoz.
2020. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy az első három hónap után hol lehetett, akkor a rendőrség elkérte tőlem, aztán visszahívtak, hazahozhattam és mondták, hogy egy évig meg kell tartani.
2020. jan. 2. 17:03
 8/19 A kérdező kommentje:
Az első hónapban*
2020. jan. 2. 17:03
 9/19 A kérdező kommentje:
Első három hónapban* (jesszusom, elég fáradt vagyok már🤦‍♀️)
2020. jan. 2. 17:04
 10/19 anonim ***** válasza:

3 hónap után vissza adták és mondták hogy várd ki az 1 évet?

Nálad volt eddig és csak most akarod bekapcsolni?

De mindegy is ha azt írják sehogy nem lehet feloldani.

2020. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!