Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma vettem egy gsmbe egy...

Ma vettem egy gsmbe egy iphone 6ot Es teljesen semmi baja kivéve a touch idnak mivel betudtam állitani az ujjlenyomatomat de már feloldani vele nemtudom. Ez mitol van?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

GSM...

Én inkább jofógáson vettem volna ,valami szimpatikus eladótól.

GSM-be valaki beviszi ,aztán továbbadják magasabb áron. A hátteréről sokszor a Gsm-ben sem tudnak semmit ,lehet ,hogy már több emberen keresztül ment ,lehet ,hogy már a fél telefon nem gyári.


A te esetedben lehet ,hogy az ujjlenyomatolvasó rosszalkodik. Amikor beállítod akkor több részből rakja össze az ujjlenyomatod,viszont amikor fel akarod oldani akkor csak egy rész érintesz oda.

2019. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értékelem a válaszod de nem ki oktatásra vágytam hanem csak segitségre.

Kaptam rá egyébként egy hónap garanciát.

2019. jún. 1. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:

"Kaptam rá egyébként egy hónap garanciát."

Akkor mi a probléma?

2019. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak meg akartam kérdezzni hogy nem a megoldható itthon a probléma mivel annyit csinál hogy nehezen bele lehet tenni az ujjlenyomatomat és feloldásnál mintha ugy észlelné hogy nem az én ujjlenyomatom van benne:)
2019. jún. 1. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a garancia kb semmire se jó.

A legtöbb GSM olyan garanciát ad ,amin rajta van,hogy XY-ra (akksira pl általában) nem érvényes.

Ismerősömnek volt ,hogy a kijelző kezdett feljönni ,aztmondták megragasztják (mivel volt garancia) pár hétig jó volt aztán megint jött fel.

Mozogtak a gombok ,aztmondták ,hogy használt telefonnál normális.

A képernyőnek (fehér háttérben) sárgás elváltozásai voltak ,lerendezték annyival,hogy ez csak esztétikai dolog.

És kivétel nélkül az összes GSM ilyen,csak valamelyik ügyesen csinálja.

Szerinted egy kis telefonosnak megérné az ,hogy odaad egy telefont ,de ha te visszaviszed ,mert sz∆r akkor kicseréli másikra ?:D Pláne a régebbi iPhoneokon próbálnak túladni.


A garanciát kb megfőzheted ,nem nagyon van értelme.

2019. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valszeg törött volt a kijelző, a csávó kicserélte, de így nem működik a Touch ID. Ez van.
2019. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!