Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami megoldást (értesítéstől...

Valami megoldást (értesítéstől való "megszabadulás")?

Figyelt kérdés

A smasung telefonon (nem az enyém) állandóan megjelenik egy

pinterest értesítés, amit nem tudom miképp kéne törölni. A értesítésu bár-ra ha rányomok az e-mail alkalmazást hozza be (NEM GMAIL!!! e a neve hogy E-mail), visont annak beállísaiban nem találom hogy hol lehetne törölni, csak levélszemétnek tudom megjelölni, de ott is csak az adott e-mail-t de van belőle vagy 30(valamint még törölni tudom őket, de az se emgoldás), de más egyebet nem tudok tenni velük (tehát feladóra nem tudok tiltani). Az alkalmaás listában nincas benne, valamint a chrome/beépített böngésző beállításaiban sem találtam semmit. Annyit tudtam tenni h webhelybeállításoknál töröltem a 3 db pinterest url-ek beállításait, vmint a cookie-kat is töröltem. Alkalmasnak feltepítve ha jól tudom csak egy QR kód olvasó van feltepítve,esetleg majd emgnéem, hogy hátha azzal együtt települt-e, de tekintve hogy googleplay-ről van nem hisem. Segít-e az, ha gépre csatlakoztatva egy Adwcleaner-t lefutattok avgy semmi eredméyne nem lesz szerintetek. VBagy mégis mit kellen csinálnom, hogy végleg kiiktassam?? (magára az adott oldalra a "személy" nem registrált, legalábbis direkt nem ezt biztosra mondhatom)


2020. jan. 2. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnézhetném ezt az e-mailt?
2020. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ha rányomok egy e-mail-re akkor rögvest az alékalmaáson belül egy ablakba megnyitja a pinterest oldalát ahol ott vannak a képek. (az E-mail alkalmazás előtelepített szóval nem hiszem, hogy azzal van probléma, de kitudja). Valamint maga a pinterest oldala is az igazinak tűnik, nem egy átirányított adathalász oldalnak

2020. jan. 2. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Lépjen fel a pinterest-re böngészőben, és törölje a profilját.
2020. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Iratkozzon le az emailről. Alul van ilyen lehetőség.
2020. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pinterestre regisztrált az illető, oda kell belépni akár telefonon (applikációval), akár gépen. A beállítások között kell megkeresni az értesítések - emailek részt, és minden pipát kivenni.

(Ha nem regisztrált külön, akkor google vagy facebook belépés lesz a ludas. A mailből próbáld a további pinek vagy hasonló gombot, akkor általában automatikusan beléptet.)

2020. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldva. Köszi a válaszokat.
2020. jan. 3. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!