Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet külföldről...

Honnan lehet külföldről leggyorsabban telefontokot beszerezni? Most javíttattam, és nem szeretném mégegyszer

Figyelt kérdés
Asus Zenfone 5 típusú telefonomhoz szeretnék tokot venni, mert már tavaly is összetört a telefon amiatt, hogy csak külföldről lehet beszerezni hozzá, és emiatt nem vettem. Most viszont megcsináltattam, és nem szeretném mégegyszer kifizetni a javítást. Honnan jön meg a tok leghamarabb? Én rendeltem egy magyar nyelvű oldalról, ami viszont cseh kötődésű, és kétlem hogy megérkezik egyáltalán. Mi lenne a legjobb megoldás? Előre is köszönöm.
2020. jan. 3. 19:36
 1/3 bp1985 ***** válasza:

Hol olvastad, hogy csak külföldön van tok???


[link]



Illetve még 100 helyen van itthon is..

2020. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első gyors próbálkozásra legalább 10 félét találtam az Edigital-ban.

Ki mondta neked azt a marhaságot hogy nem lehet kapni itthon?


[link]

2020. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még a tavasszal vettem a telefont, és akkor rendeltem egy tokot is, de azt mondták hogy csak két hónap múlva, előre kártyás fizetéssel lehetett volna megvenni, de akkor hagytam. Meg azóta is csak ezt az egy cseh oladlon lévőt találtam, de most a 2-es válaszoló linkjén találtam egy jó tokot, ami van is elvileg raktáron, úgyhogy köszi! 👌😊
2020. jan. 3. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!