Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Nova 5T-ről kinek mi a...

Huawei Nova 5T-ről kinek mi a véleménye? Az akuja hogy bírja? Leginkább egy LG G4hez képest.

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az LG G4-hez képest nem tudok viszonyítani mert nem ismerem azt a telefont.

De Huawei Nova 5T-t használok és meg vagyok vele elégedve. Normál használat esetén kibír 2 napot egy tötéssel (úgy hogy nálam be van állítva hogy melyik alkalmazás futhat a háttérben).

Samsung galaxy A70-nel tudom összehasonlítani.

A Huaweinek jobb a kamerája, gyorsabb a processzora és a grafikus chip-je. Sokkal gyorsabb az ujjlenyomat olvasója de nem tudom hogy ez szempont-e mert nem múlik semmi azon az egy másodpercen.


Samsung előnyei: nagyobb kijelző, gorilla glass üveg, AMOLED (emiatt energiatakarékosabb)

Nagyobb az akkumulátora (kicsivel tovább bírja mint a huawei)

És a Samsung okosabb pl. van rajta egy szoftver amivel szinte bármelyik alkalmazásba be tudsz lépni úgy hogy nem jelszót kér hanem ujjlenyomatot.

Bixby még fejletlen de az alap utasításokat végrehajtja (vezetés közben jól jön a hangvezérlés)

Úgy vettem észre hogy a samsung jobban párosítható más eszközökkel. pl TV PC autó...

Ezek alapján úgy tűnhet hogy jobb a samsung de kamera CPU és GPU szempontjából a Huawei sokkal jobb.

És a samsung főleg olyan dolgokban jobb amit a felhasználók nagy része nem használ.

Viszont ha a Samsungot megfogod akkor érzed hogy nem kínai és minőségibb anyagokból van összerakva mit a Huawei.

Ha az LGvel akarod összehasonlítani akkor menj be egy boltba (Pl. Media Markt) és próbáld ki ott mit tudnak.


Remélem tudtam segíteni


Bocs hogy enniyt írtam és főleg hogy ilyen tömören, remélem ki lehet bogozni a lényeget.

2020. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
LG G4em van most. És pokolian sz.r az aksija...alig 4 órát bír egy töltéssel, nagyon sokat használom mert a munkám miatt folyamatosan aktív kell legyek a közössègi oldalakon (reklám, megosztások, vàlaszok kommentekre) Nagton nagy plusz hogy a Huawei jó képeket csinál csak az aksija miatt aggódom hogy legalább bírjon ki egy munkanapot nem mint ez a nyomorult LG
2020. jan. 6. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:

gsmarena.com-on szerzett információim alapján:

LG

3g beszélgetési idő: 16óra 40 perc

Internetes böngészés: 7 óra 54 perc

Video lejátszás: 7:23

Huawei:

32 óra 20 perc

13 óra 25 perc

14 óra 15 perc

(Ugyanabban a sorrendben írtam)

Ezen adatok szerint a huawei kb. 2x annyit bír egy töltéssel mint az LG

2020. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!