Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Redmi note 7-et...

Szerintetek Redmi note 7-et megéri leváltani iPhone 11 Pro Max-ra?

Figyelt kérdés
A mostani telefonom egy Redmi Note 7, nyertem egy iPhone 11 Pro Max-ot (semmi átverés, instagramon nyertem, már meg is jött, 100% eredeti,minden papírja megvan). Soha nem fogtam még semmilyen Apple terméket a kezemben, nem tudom, hogy tudnám e kezelni, 100%-osan kihasználni. Nem értek hozzá, nem ismerem a márkát, az egész rendszert. Adjam inkább oda egyik rokonoknak, ismerősömnek, vagy próbáljam meg?
2020. jan. 5. 11:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egész életemben androidos telefonom volt, a mostani telefonomat egyébként júliusban vettem, nagyon szeretem, imádom ezt a márkát.
2020. jan. 5. 11:58
 2/12 anonim ***** válasza:
Add el inkább, lesz aki megveszi. Ha nem vagy hozzá szokva , csak kinlódsz vele.
2020. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet szokni. Nézd meg boldogulsz-e vele, tetszik-e egyáltalán.
2020. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam végül. Nekem nagyon tetszik ez a rendszer, bár egy kicsit nagy nekem ez a telefon, de hozzá lehet szokni. Szerintem megtartom, de még nem vagyok biztos benne.

Jöhetnek még a kommentek nyugodtan.

2020. jan. 5. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne kérdés, az iPhone-t tartanám meg, és könnyes búcsút vennék a kínai csodától.
2020. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem mintha az iPhone is kínai lenne.
2020. jan. 5. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Én használnám, bahyja nem, akkor add el használt piacon, vagy valakitől szerezz egy nyogtát és vidd vissza abba a boltba és a pénz a tied lesz.
2020. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bathya=vagy(elírtam)
2020. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Adtak hozzá nyugtát (minden egyes papírja megvan), de Pesti a bolt, csak ott tudom visszaváltani, de az nekem messze van. Nem tudom, lehet megtartom, 30 napig visszavihetem.
2020. jan. 6. 09:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem probalgasd kicsit, es ha vegul jobbnak talalod az Androidot, odaadhatod masnak/eladhatod.
2020. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!